Powerpoint öldü yaşasın Prezi !

 tarafından Teknolojik Öğretmen kategorisinde yazıldı. | 8 Temmuz 2010  
Dil : İngilizce

Hakkında : Adam Somlai-Fischer ve Peter Halacsy, slayt ve sunum yeteneklerinin sınırlarını öğrenebilmek için 2007 yılında Prezi’yi hayata geçirdiler. Resmi olarak ise 2009 yılında Budapeşte’deki ofislerinde tanıtımı yapıldı.

Kapsam : Prezi bir sunum aracı. Aynı Powerpoint ile hazırladığınız sunumlar gibi Prezi ile de etkileyici, zengin görselliğe sahip, sunum yaptığınız kitle tarafından ilgiyle takip edilebilen slaytlar oluşturabilirsiniz. Sunumlarınızda kullanabileceğiniz dosya türleri ise; resim,video,pdf dosyaları ve swf uzantılı flash çalışmaları.

Eğitimde : Öğrenci ve öğretmenlerin sunum hazırlamak istedikleri her alanda kullanılabilir.

İpucu :
Prezi üyelik istiyor, ücret ödemeden üyelik işleminizi gerçekleştirip Prezi dünyasına adım atabilirsiniz. Oluşturduğunuz sunumları web ortamında paylaşabilir veya bilgisayarınıza indirip internet bağlantısına gerek kalmadan sınıf ortamında kullanabilirsiniz.

Prezi.com
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : prezi nedirprezi nasıl kullanılırprezi indirpreziprezi türkçeprezi sunum programı indirprezi com nedirprezi programı indirprezi slaytprezi örnekleriprezi slayt programıpowerpoint sunum rnekleriprezi sunum programıprezi full indirslayt programı preziprezi com türkçeprezi türkçe indirprezi slayt programı indirprezi üyelikprezi nasıl yapılırprezi hakkındaprezi slayt hazırlamaprezi renmeprezi comprezi trkeprezi nasl kullanlrprezi nasıl üye olunurprezi hazrlatreyzi sunum proram tam indirprezi slayt nasl hazrlanr