İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote body3 boyutlu iskeletmaket insan vcudu resimleriDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMI3boyutlu kemik yapımıinsan vücudu 3d3 boyutlu vücudumuzinsan vcudu 3 boyutlu grseller3 boyutlu insan maketi3 boyutlu iskelet modeli3 boyutlu kemik maketiinsan organ iskeleti yapiminsan iskeletive organ resmiinsan iskeletinin anatomisiİNSAN İSKELETİ GÖRSELİNSAN İSKELETİ 3Dingilizce üç boyutlu vücut maketievdeki malzemelerle insan vücudu yapımı plaketideteylı insan vücududetayli insan iskeleti3 boyutlu kemikbir imsgösteriman vücudunun 3 boyutlubiodigital humanartık materyallerle üç boyutlu vücudumuz ve iskelet sistemi yapma3d insan vücudu incele3 boyutlu insan vücudu maketi yapımı3D insan maketi vücudundaki organlar3 boyutlu insan vücudu programı