İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote bodyDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMI3boyutlu kemik yapımı3 boyutlu iskeletinsan vücudu 3dkemiğin üç boyutlu resmi yapımıinsan organ iskeleti yapimüç boyutlu iskeletinsan vücudu detaylıüç boyutlu insan iskeletiinsan vücut iskelet görselleriiskelet sistemi 3 boyutluinsan iskeletive organ resmiinsan iskeletinin anatomisiİNSAN İSKELETİ GÖRSEL3 boyutlu insan iskeleti yapımı3 boyutlu insan vücudu maketi yapımı3 boyutlu iskelet modeli3 boyutlu iskelet sistemi gorsel3D insan maketi vücudundaki organlar3d insan vücudu incelebir imsgösteriman vücudunun 3 boyutluİNSAN İSKELETİ 3D3 boyutlu insan iskeleti resmi