İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote body3 boyutlu iskelet3 boyutlu vücudumuz3d insan vücudu incelevücudumuzla ilgili üç boyutlu etkinliklermaket insan vcudu resimleri3 boyutlu iskelet yapımıüç boyutlu insan vücuduDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMI3boyutlu kemik yapımıinsan vücudu 3dayrıntılı insan anatomisi3 boyutlu iskelet modelivücut inceleinsan vücudunu inceleyelim3 boyutlu iskeletler görselleriinsan iskeleti 3d bağlantıinsan vücudunu incele3 boyutlu insan maketiinsan vcudu 3 boyutlu grsellervucut rahasizliklari ingilizce vucut iskeletit10-t1 vücut iskeletinde göster3 BOYUTLU İNSAN VÜCUDUinsan vücudu anatomisi maketi3d iskelet modeliartık materyallerden insan iskelet yapımı3D insan maketi vücudundaki organlar3 boyutlu insan maketi yapımı