İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote body3 boyutlu iskeletDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMImaket insan vcudu resimleriinsan vücudu 3d3boyutlu kemik yapımıinsan vcudu 3 boyutlu grsellervucut rahasizliklari ingilizce vucut iskeleti3 boyutlu vücudumuz3 boyutlu insan maketi3 boyutlu iskelet modelidetayli insan iskeletideteylı insan vücuduevdeki malzemelerle insan vücudu yapımı plaketiingilizce üç boyutlu vücut maketiİNSAN İSKELETİ 3DİNSAN İSKELETİ GÖRSELinsan iskeletinin anatomisi3 boyutlu kemik maketibir imsgösteriman vücudunun 3 boyutlubiodigital humanayrıntılı insan anatomisiartık materyallerle üç boyutlu vücudumuz ve iskelet sistemi yapma3 boyutlu insan vücudu maketi yapımı3 boyutlu insan vücudu programı3D insan maketi vücudundaki organlar3 boyutlu iskelet sistemi gorsel3 boyutlu kemik