İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote bodyDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMI3 boyutlu iskelet3boyutlu kemik yapımı3 boyutlu iskelet modeliinsan vücudu 3dinsan iskeletive organ resmiinsan organ iskeleti yapiminsan vücudu anatomisi maketiinsan vücudu detaylıinsan vücudunun metaryallerle yapimiuinsan vücut iskelet görselleriiskelet sistemi 3 boyutlukemiğin üç boyutlu resmi yapımısüngerden iskelet yapımı 3 boyutluinsan iskeletinin anatomisiİNSAN İSKELETİ GÖRSELİNSAN İSKELETİ 3D3 boyutlu iskelet sistemi gorsel3 boyutlu kemik maketi3D insan maketi vücudundaki organlar3 boyutlu insan vücudu maketi yapımı3d insan vücudu inceleartık materyallerle üç boyutlu vücudumuz ve iskelet sistemi yapmabiodigital humanbir imsgösteriman vücudunun 3 boyutlu3 boyutlu insan iskeleti yapımıevdeki malzemelerle insan vücudu yapımı plaketi