İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücudu3 boyutlu iskelet modeli yapımızygote body3 boyutlu iskeletDEĞİŞİK MALZEMELERDEN ÜÇ BOYUTLU İSKELET SİSTEMİ YAPIMIüç boyutlu insan vücuduvücudumuzla ilgili üç boyutlu etkinliklermaket insan vcudu resimleri3 boyutlu vücudumuz3boyutlu kemik yapımıinsan vücudu 3d3d insan vücudu incelevucut rahasizliklari ingilizce vucut iskeletiayrıntılı insan anatomisi3 boyutlu iskeletler görselleri3 boyutlu iskelet yapımı3 boyutlu iskelet modeliinsan vcudu 3 boyutlu grseller3 boyutlu insan maketibiodigital humanayrıntılı insan vücuduartık meteryallerden iskelet sistemiartık materyallerle üç boyutlu vücudumuz ve iskelet sistemi yapmaartık materyallerden insan iskelet yapımı3 boyutlu insan iskeleti resmi3D insan maketi vücudundaki organlar3 boyutlu insan maketi yapımı3 D insan iskeleti3 boyutlu insan vicudu yapma3 boyutlu iskelet sistemi gorsel