İnsan Vücudunu 3 Boyutlu İnceleyin

 tarafından Eğitici Siteler kategorisinde yazıldı. | 26 Aralık 2011  
Bodymaps gibi etkileşimli görsel araçlar insan vücudunu 3 boyutlu keşfetmemize ve çalışma sistemini öğrenmemize imkan tanıyor. Kolay kullanımlı menüleri ile insan anatomisi, sistemleri, kemik ve organlar çoklu katmanlar halinde ve detaylı şekilde ekranımızda modelleniyor.

Vücut parçalarının, kasların, damarların, kemiklerin ve organların detaylı bir 3-D modelleme ile kullanılması, görselleştirmek ve etkileşimli öğrenim için yeni bir yol sunuyor.

BioDigital Human ile kalp atışı, iskelet sisteminin çalışma stili veya diş implant tekniği gibi değişik animasyonlara ulaşabilirsiniz.

Healthline BodyMaps ise vücudun her parçası ile alakalı yararlı sağlık bilgileri ve bağlantılar yanında zengin, ayrıntılı anatomik görüntüler sunarak, kişiselleştirilmiş ve ayrıntılı şekilde vücudumuzu ve sağlık hakkında detaylı bilgi edinmemizi sağlar.

BioDigital Human
Healthline BodyMaps
Zygote Body
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : 3d insan vücuduzygote body3 boyutlu iskelet modeli yapımıinsan resmi yap?m? youtubeüç boyutlu iskelet yapımıinsan vucudu görselinsan iskeleti yapımıinsan vucudu ayrıntılıinsan vücudunu inceleyelimeğitici insan vücudu3 boyutlu insan vücudu3 boyutlu iskelet maketi yapımıayrıntılı insan anatomisiüç boyutlu takıp çıkarılabilen iskelet modeliÜç boyutlu kemik modeli yapımıvücudumuzu inceleyelimüç boyutlu insan yapımıüç boyutlu insan vücudutüm vücudun kas anatomisi 3 diskelet sistemi üç boyut yapılışındaiskelet sistemi 3 boyutluiskelet modeli görselleriiskelet 3 boyutlu yapımıbir insan vucudunun iskeletiİNSAN İSKELETİ GÖRSELinsan iskeletinin maket yapılışı3d iskelet yapımı3 boyutlu kemik yapilisi3 boyutlu kemik maketi yapımıinsan vücudu uc boyutlu