e-okul | Pratik Davranış Notu Girme

 tarafından Teknolojik Öğretmen kategorisinde yazıldı. | 19 Ocak 2010  
E-Okul’a davranış notlarını pratik şekilde girmenize olanak sağlayan script şu adresten alıntıdır. Şimdi yöntemden nasıl yararlanacağınızı anlatalım.

Öncelikle e-okul üzerinden davranış notlarını gireceğiniz not giriş ekranına ulaşıyorsunuz (sınıfınızı ve dersinizi seçerek).

Aşağıda verilen KOD1 veya KOD2′yi kopyalayıp tarayıcının Adres Satırına yapıştırıp Enter tuşuna basıyorsunuz.

 

Kodun Sağlıklı Çalışması İçin: Eğer kodu aşağıdan kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırdığınızda en baştaki javascript: kısmı siliniyor ve kodunuz var mevcut ile başlıyorsa baş kısma javascript: metnini el ile yazıp sonra Enter tuşuna basınız.

 

Dikkat edilmesi gerekenler :

1- Kod içerisinde geçen ” mevcut=25 ” kısmındaki 25 sayısını sınıfınızın mevcudu ile değiştirmelisiniz.

2- Eğer bütün öğrencilerinize 5 notunu girmek isterseniz KOD 1 ‘ i   eğer 4 ve 5 karışık not dağılımı yapmak isterseniz KOD2 ‘ yi kullanmalısınız.

.KOD 1:

javascript: var mevcut=25;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut
+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl
" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=5;}};void(0);

.KOD 2:

javascript: var mevcut=25;var xxi=0;var xxj=0;dakika=20;for(xxi=2;xxi<=mevcut
+1;xxi++){for(xxj=1;xxj<=10;xxj++){document.getElementById("dgNotListesi__ctl
" + xxi + "_txtOGR_DN_NOTU"+xxj).value=Math.round(Math.random())+4;}};void(0);

 
 Bu yazıya ulaştıran aramalar : davranış notu giricihızlı davranış notu girişihızlı davranış notu girmee okul davranış notlarıhızlı davranış notudavranış notudavranış notlarını 5 yapmadavranış notu girmee okul davraniş notuDAVRANIŞ NOTU HIZLI GİRİŞkolay davranış notu girişidavraniş notlaridavraniş notlarini kolayDAVRANIŞ NOTU GİRME KODUhızlı davranış notu giricidavraniş notu hizlidavranış notu kolayDAVRANIŞ NOTU HIZLI GİRMEe okul davranış notu girmedavranış notları kolay girişkısa yoldan davranış notupratik davranış notuotomatik davranış notu girişihızlı davranışkolay davranış notu girmee okul hızlı davranış notupratik davranış notu girişie okula davranış notu girmekdavranış notu kolay girişie okul davranış notları kodu